Катрусине багатство

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Пішли з дочкою прогулятися, хотів їй купити в кіоску цукерку, та виявив, що не взяв з собою грошей.
    Не вертатися ж тепер додому...
     — А в мене мене є гроші, — сказала Катя й дістала з сумочки гаманець, який сплела їй з бісеру мама, відкрила блискавку й маленькими тонкими пальчиками дістала кілька охайно складених купюр.
     Порахував: чотирнадцять гривень. Так ми багаті! Вистачить і на «Лімбо» й на лимонад.
     — Я тобі поверну з процентами, — кажу.
     Уже звикаю до того, що в дітей потроху заводяться гроші. То на день народження подарують, то хтось з родичів приїде в гості й підкине гривню-другу. Мене зворушує, як мала ставиться до своїх грошей. Не розкидає й не губить, але й не труситься за ними. Завжди в курсі, скільки в неї грошей, де вони знаходяться, й коли треба пускає в діло.
     Як і будь-яка дівчинка, Катя любить прикрашатися перед дзеркалом. Часто в хід ідуть мамині прикраси, але Катруся вже має й свої. Мама в неї захоплюється бісероплетінням, тому в малої не бракує каблучок, заколок, брошок, кольє й таких інших дрібничок. Своє багатство, як і гроші, Катя не розкидає по всьому будинку, а зберігає в скриньці, яку тримає на тумбочці біля ліжка. Може одягнути ту чи іншу прикрасу в залежності від того, куди направляється — в садочок, з мамою по магазинах, чи до когось у гості.
     Період зараз у неї — кішечки Кіті. Тому все в малої переважно з Кіті — й сумочка, гаманець, й заколочки...
     Попросила мене якось сходити в дитячий магазин і щось там купити.
     Ну, пішли. З’ясувалося, що Катя там примітила собі маленьку таку й охайненьку каблучку. Звичайно, з Кіті. Каблучка коштувала 3 гривні. Поки що прикраси для дочки обходяться недорого. Поки що.
     P.S. Діалог з дочкою.
     — Тато, будь ласка, принеси мені водички.
     — Катюню, принеси сама.
     — Татуню, я сказала «будь ласка», і ти йдеш.  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 thoughts on “Катрусине багатство

 1. Анатолій

  Катруся в тебе молодець! Мама у неї — також. У нас на Поділлі бісер пацьорками називають. Гарно!

  Reply
  1. Павло Васянович Post author

   Дякую, Анатолію Степановичу!

   Reply
 2. Олег

  Гарне дівчатко. Період Кітті мабуть переживають всі батьки, так то вже є))) Дай Боже здоров'я та щастя Катрусі! Тьфу-тьфу, шоб не наврочити)).

  Reply

Додати коментар