Живлення моєї батареї

барея-2     Почуваю себе ноутбуком, у якому вийшов заряд батареї.
     Зробив першу частину роману, зачепився за другу, — й сьогодні зранку моя операційна система в примусовому порядку перевела мене в сплячий режим.
     Ну, не такий уже й «сплячий», — ходжу прибираю в прибудові, розтоплюю пічку, слухаю музику... Сходив у магазин, купив мішок гіпсової замазки. Треба вже якось ремонт у будинку... доводити до кінця... потроху...
     Моє комп’ютерне залізо вже не так справно працює, як раніше, — процесор перегрівається й дає збої, оперативна пам’ять зависає час від часу, — хард-диск, перевантажений усіляким непотребом, лунко клацає, — а монітор уже не такий яскравий і виразний, як раніше.
     Та, може, ще не вичерпав свого ресурсу мій ґаджет, е-е? Старі надійні апарати своє діло знають і працюють, буває, — що куди тим новим.
     Дасть Бог ще поторохкотимо своїми вентиляторами.
     Профілактику треба зробити. Змазати, почистити й таке інше. Й на віруси перевірити не зайве.
     До речі, про батарею.
     Негаразд, якщо вона постійно заряджена на сто відсотків, — може швидко вийти з ладу. Батарею треба періодично розряджати. Найліпше вона працює, якщо заряджена відсотків на сорок-вісімдесят. Менше — теж можна, але якщо заряд впаде до 10 відсотків, операційна система почне лаятися. Менше 4 відсотків — сама вирубиться. Кажуть, якщо батарею розрядити повністю, ноутбук може й не вмикнутися.
     Приєднатися терміново треба до електричної мережі.

Опубліковано у Особисте. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до Живлення моєї батареї

  1. Олег коментує:

    Мо тобі Павле якусь зарядку передати чи що?))

  2. Павло Васянович коментує:

    У тому разі, якщо вона підключається до енергії Космосу)

Додати коментар