Хоробрий жук-олень

олень 1     Дружина з сином поїхали на велосипедах у магазин, але через кілька хвилин повернулися. На вулиці посеред асфальту побачили жука-оленя. Його ще називають «рогач». Здоровенний з великими рогами жук хоробро боронився від людських ніг, велосипедних шин і колес легкових та вантажних автомобілів. Довелося забрати його, поки всіх на вулиці не поборов і сам героїчно не загинув у нерівній боротьбі.
     При детальному огляді виявилося, що в нього мається пошкодження, округла дірочка на крилі. Видно, залишився слід після нападу шпака чи горобця. Тоді жук зміг відстояти себе, загрозливо виставивши наперед роги, — й прогнав велетенського птаха. Й далі вже, видно, продовжив по інерції воювати з усіма на світі.
     Ось такий він, жук-олень, — хоробрий і войовничий.     
     Удома протистояв чорному коту Марсику, який намагався зачепити його лапою, й пальцям сина.

     Поклали на траві серед ірисів біля цегляного краю клумби, де раніше якось залишили порятованих жаб і шпаченя. Будемо сподіватися, що жук нарешті облишить протистояти всьому світові й почне просто жити й насолоджуватися життям, яким воно є.
 
олень 2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA олень 4

олень 5

 

Опубліковано у Тварини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Хоробрий жук-олень

  1. Олена Васянович коментує:

    Насправді, коли ми їхали, я побачила жука, що лежав на спині і не ворушився. Проїхали повз нього, думала, мертвий. Аж тоді мій малий як закричить: «Жук! Жук!!!» Обертаюсь, а він лапками ворушить. Спершу хотіли просто порятувать — випустить його тут же в траву. Але ж такої нагоди сфоткать жука мені ще не випадало! Тож поклали ми його в мій рюкзак і бігом додому. По дорозі показали сусідським дітям, ті теж його фоткали на мобільні телефони. Вдома жук відбув фотосесію, а тоді був випущений на волю. А дірка на його лівому боці не велика і він буде жить.

    • Павло Васянович коментує:

      Це значить, що жук боронився від усіх на світі, поки не опинився на спині, лапки доверху :). Нехай буде таке уточнення.

Додати коментар