Катрусине багатство

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Пішли з дочкою прогулятися, хотів їй купити в кіоску цукерку, та виявив, що не взяв з собою грошей.
    Не вертатися ж тепер додому...
     — А в мене мене є гроші, — сказала Катя й дістала з сумочки гаманець, який сплела їй з бісеру мама, відкрила блискавку й маленькими тонкими пальчиками дістала кілька охайно складених купюр.
     Порахував: чотирнадцять гривень. Так ми багаті! Вистачить і на «Лімбо» й на лимонад.
     — Я тобі поверну з процентами, — кажу.
     Уже звикаю до того, що в дітей потроху заводяться гроші. То на день народження подарують, то хтось з родичів приїде в гості й підкине гривню-другу. Мене зворушує, як мала ставиться до своїх грошей. Не розкидає й не губить, але й не труситься за ними. Завжди в курсі, скільки в неї грошей, де вони знаходяться, й коли треба пускає в діло.
     Як і будь-яка дівчинка, Катя любить прикрашатися перед дзеркалом. Часто в хід ідуть мамині прикраси, але Катруся вже має й свої. Мама в неї захоплюється бісероплетінням, тому в малої не бракує каблучок, заколок, брошок, кольє й таких інших дрібничок. Своє багатство, як і гроші, Катя не розкидає по всьому будинку, а зберігає в скриньці, яку тримає на тумбочці біля ліжка. Може одягнути ту чи іншу прикрасу в залежності від того, куди направляється — в садочок, з мамою по магазинах, чи до когось у гості.
     Період зараз у неї — кішечки Кіті. Тому все в малої переважно з Кіті — й сумочка, гаманець, й заколочки...
     Попросила мене якось сходити в дитячий магазин і щось там купити.
     Ну, пішли. З’ясувалося, що Катя там примітила собі маленьку таку й охайненьку каблучку. Звичайно, з Кіті. Каблучка коштувала 3 гривні. Поки що прикраси для дочки обходяться недорого. Поки що.
     P.S. Діалог з дочкою.
     — Тато, будь ласка, принеси мені водички.
     — Катюню, принеси сама.
     — Татуню, я сказала «будь ласка», і ти йдеш.  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Опубліковано у Діти | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Катрусине багатство

  1. Анатолій коментує:

    Катруся в тебе молодець! Мама у неї — також. У нас на Поділлі бісер пацьорками називають. Гарно!

  2. Олег коментує:

    Гарне дівчатко. Період Кітті мабуть переживають всі батьки, так то вже є))) Дай Боже здоров'я та щастя Катрусі! Тьфу-тьфу, шоб не наврочити)).

Додати коментар