Ще раз про бісерні яйця до Великодня

яйця-з     Минулого року я вже писав про захоплення дружини бісероплетінням, зокрема, про яйця з бісера, які вона плете до Великодня. Сьогодні репрезентую її нові роботи й надаю слово їй особисто:

Ну, вірніше було б сказати не «роботи», а робота, одна. Бо на інші яйця не було в мене вже ні часу, ні натхнення попри те, що в планах було сплести три гарних, з п'яти, з весняними квітками (два з них були зроблені ще в минулому році, а в цьому я спромоглася лише на одне. Зате воно — з чеського бісеру!) та одне, а-ля вишиванка, на подарунок.

яйця-5

Оце одне , з чеха, не зробила б, якби не надихнулася роботами своїх учениць на гуртку — двоє з них якраз оплітали дерев'яні яйця до Пасхи саме чеським бісером (бо так ми працюємо лише з китайським, хоч він і трохи гірший за якістю, зате дешевше). Трохи довелося з ним помучитись (були певні труднощі з розрахунками висоти та ширини пояса), та зрештою результат мене задовольнив.

яйця-7

     Отже, на сьогоднішній день вже маю в своїй колекції одне яйце з чеського бісеру, дай Боже, не останнє. Чому я так радію? Бо неозброєнним оком видно на фото, що це яйце вирізняється поміж інших, чеський бісер рівний, з ним працювати легко. Та я ледь його закінчила, а паралельно ще ж нову конячку плету, воно відібрало всі сили, майже захворіла, а тоді ще й на Пасху вночі вимокла під дощем біля церкви коли паски святили... Голос втратила на кілька днів...
     Спитаєте, а що ми робимо з такою кількістю яєць? Коли на стіл викладала, коли вішала під люстру. В цьому році пішла далі, повісила їх у кімнаті, а також прикрасила розлогу гілляку — зробила з неї типу пасхальне деревце (ідею запозичила з якогось польського журналу). Гілляка не ідеальна та й яєць мало, але ж це перший раз. От в наступному році знайду розлогішу та, може, хоч ще пару-трійку маленьких яєць додам.

яйця-2

яйця-6

яйця-4

яйця-8

яйця-3

яйця-9

Нагадаю, що детальніше з роботами Олени можна ознайомитися в її блогові «Мой любимый бисер». А давати замітки в мій блог про свої роботи вона обіцяє й надалі.

Опубліковано у Дружина | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Ще раз про бісерні яйця до Великодня

  1. Олег коментує:

    Краса ... що тут скажеш, молодець Олена.

  2. Галя_Бісерок коментує:

    Дуже гарні роботи Оленко! Я всього лиш зробила 2 таких як у тебе.

  3. Фата коментує:

    Можливо я ці бісерні яйця зробила зарано, але мені просто не було чим занятись вдома, тому я вирішила зробити бісерки як у тебе 🙂

Додати коментар